Halı Dergisi

 
 

Halı Dergisi Tüm 
Türkiye'de 
Gazete Bayilerinde Satılmaktadır
 

MARKA GRUP YAYIN TANITIM TİC. LTD. ŞTİ.

Halaskargazi cad. SOSKO
İş Merkezi
80260
Osmanbey-Şişli/İSTANBUL

Tel:(0212) 296 33 04
219 96 18

Fax: (0212) 232 58 71

e-mail: dergi@floor.com.tr

 

 


İlan fiyatları için tıklayınız.

Abone olmak için
tıklayınız


İÇERİK

Halı Dergisi'nde sektör raporları... sektörün son durumu... araştırmalar... sektörden kişilerin değerlendirmeleri ve görüşleri... sektörün ülkemizdeki ve dünyadaki gelişimini gösteren sayısal tablo ve grafikler... son yenilikler... ürün tanıtımları... haberler ve haber değerinde reklamlar var.

TİRAJ 20.000
YAYIN PERİYODU 2 aylık ÜRÜN GRUBU

Duvardan duvara halı, karo halı, makina halısı, el dokuma halı, kilim, cami halıları, yolluk, halı elyafı, yün, halı yapıştırıcısı, şilte, halı sergileme, halı temizlik, bakım ürün ve gereçleri


SEKTÖRÜN TEK İLETİŞİM KÖPRÜSÜ

Üretici, ithalatçı, perakendeci, son kullanıcı ve sektörle ilgili tüm kişi ve kuruluşlar arasında bir iletişim köprüsü olmak amacıyla, iletişim biliminin evrensel kurallarıyla ve ileri teknolojinin nimetleriyle hazırlanan HALI DERGİSİ'nin size kazandıracakları saymakla bitmez!

İşte sadece bir kaçı:

Daha çok müşteri...

Daha çok iş...

Daha yüksek kurumsal imaj...

DAĞITIM

Ücretsiz olarak perakendeci, toptancı, mağaza, zincir satış noktaları ile tüm ilgili kişi ve kuruluşlara PTT ve özel kurye şirketleri kanalıyla.

BUGÜN SATAN DA ALAN DA AYAĞINI SAĞLAM ZEMİNE BASMAK İSTİYOR!

Ürünlerini pazara sunarken tahsilat riskini ortadan kaldırmak isteyenler de, problemli malların elinde kalmasından korkan perakendeciler de, satın aldıkları ürünün kalitesiz, dayanıksız, üstelik fahiş fiyatlı olmasından korkan tüketiciler de aynı şeyi istiyor. Herkes ayağını sağlam zemine basmak istiyor.

HALI DERGİSİ, üreticinin, ithalatçının, toptancının, perakendecinin ve tüketicinin güvenebileceği bir zemin oluşturmak amacıyla yayınlanıyor.

Sektördeki tüm kişi ve kuruluşlar arasında sağlıklı bir iletişim ortamı içinde bilgi alışverişinin yoğunlaştırılmasını amaçlıyor. Tarafsız bir yayın politikasıyla övgüyü hak edenleri övmeyi, eleştirilmesi gerekenleri eleştirmeyi, yanlış giden bir şeyler varsa açıklamayı görev biliyor.

Mekanlarda halının önemini bilenler, "sektörel dağıtım kanalı yayıncılığında" HALI DERGİSİ'nin önemini bilirler!

Konulardan Bazıları:
• Cami ve Otel Halısı Üretiminde Önemli Bir Merkez: Manisa-Demirci
•
Tavus Halı Alternatifleri
•
Halı Sektöründe Deneyimin Adı: Armağan Halı
•
Ottoman Halı Koleksiyonu
•
Yolluk Sıkma ve Kurutma Makineleri
•
Doğu'dan İstanbul'a Kadın Eli 2. Sergisi
•
Domotex Middle East Fuarı'ndaydık
• Şimdi Salsa Zamanı
• Derinin Güzelliği Mekanlara Kalite Katıyor

•
Farklı Çizgilerde Yeni Koleksiyonlar
•
Luxor Kaymaz Tabanlı Halı
•
İpek ve Yünle Gelen Şıklık
•
Dekorasyona Yön Veren Halı Çeşitleri
• Halıda Doğru Rengi Seçmek
• Renklerin Psikolojik Etkileri

SEKTÖRE ELEŞTİREL BİR BAKIŞ

"Sektörel Dağıtım Kanalı Yayını" olan HALI DERGİSİ, yeni talepler ve yeni siparişler yaratır.

HALI DERGİSİ, yeni satış temsilciniz olarak 2 ayda bir 20.000 firmayı dolaşacak... ürününüzü, kalitenizi, fiyatlarınızı, yeni satış kampanyalarınızı en iyi şekilde anlatacak... her 2 ayda bir yeni talepler yaratacak, yeni siparişlerle geri dönecek. Satış ekibinizin başarılarına başarı katacak. YENİ HALKLA İLİŞKİLER SORUMLUNUZ İŞE BAŞLIYOR! HALI DERGİSİ, yeni halkla ilişkiler sorumlunuz olarak 2 ayda bir 20.000 firmayı dolaşacak... ürününüzü, kalitenizi, farklılığınızı, gücünüzü en iyi şekilde anlatacak... ve kurumsal imajınız daha yükseklere çıkacak... hep daha yükseklere.

YENİ AR-GE GÖREVLİNİZ İŞE BAŞLIYOR! HALI DERGİSİ, yeni araştırma-geliştirme görevliniz olarak, sektördeki son gelişmeleri, teknolojik ilerlemeleri, yenilikleri size rapor edecek... atılım önerilerinde bulunacak. EKONOMİK...EKONOMİK... İNANILMAZ EKONOMİK! HALI DERGİSİ, yeni personellerin maaşlarını, yol, otel, yemek giderlerini bırakın bir yana, sadece küçük bir broşürün kağıt, baskı, nakliye, zarflama, postalama ücretleriyle kıyasladığınızda bile inanılmaz derecede ekonomik çözüm sunmaktadır. Halı Dergisi'nde yayınlanan bir ilanın maliyeti, 20.000 adet tek sayfa broşürün sadece postalama bedelinden bile daha ekonomiktir. Kağıt, baskı ve diğer masraflar cabası... Hepsi ortada!Sektörün tek "iletişim köprüsü" olan HALI DERGİSİ yeni ürünleri, yeni markaları doğrudan ilgili kişilere tanıtır. HEDEF KİTLE* Duvardan duvara halı, karo halı, makine halısı, il dokuma halı ve kilim üretici, ithalatçı, ihracatçı, toptancı, perkandeci firmalar* Halı elyafı, yün, yapıştırıcı, şilte, zemin düzleştiricileri vb. yan ürünlerin üretici, ithalatçı firmaları* Otel ve turistik tesislerin satın alma yöneticileri* Askeri tesislerin satın alma yöneticileri* Mimarlar* Müteahhitler* Dekoratörler* Toplu konut yapı kooperatifleri* Reklam ajansları* Basın yayın kuruluşları* Üniversiteler* ilgili bakanlıklar ve resmi daireler

* Konsolosluklar